מצטרפים עכשיו לקהילת ידידי מחוסגן, עוזרים להגן על גן ילדים בישראל, ומקבלים גישה למאגר המידה המהימן והנגיש ביותר בנושא בריאות ילדים בגנים.
עמותת מחוסגן חרטה על דגלה הגנה בריאותית והנגשת מידע רפואי להורים ולצוותים החינוכיים לילדים בגילאי הגן (0-3),
בזכות הצטרפותך לקהילת ידידי מחוסגן, נוכל להגן על עוד גני ילדים פרטיים בישראל.
חברים הקהילה מקבלים גישה להרצאות חודשיות המבוצעות על ידיד רופאי ילדים וצוותים רפואיים אחרים, וניוזלטר עם מידע מהימן בנושאי בריאות ובטיחות בגני הילדים.
* עמותת מחוסגן מבהירה כי מלבד בדיקת פנקסי חיסונים העמותה לא בדקה ואינה אחראית לטיב או לתוכן השירותים בכל גן. כל הורה אחראי לבדוק ולבחון את טיב הגן, ניסיונו ורמת הגננות והשירותים. ההתקשרות עם גן היא באחריות הבלעדית של ההורים לשלילת כל אחריות של האתר ושל עמותת מחוסגן.